Till umu.se

Universitetsservice Campus Örnsköldsvik

Johansson, Lena Administratör
0660-29 25 00
lena.johansson@umu.se
Nordin, Sven-Erik Hustekniker/datasupport
0660-29 25 15, 070-257 85 38
sven-erik.nordin@umu.se

Universitetsbiblioteket Campus Örnsköldsvik

Servicedesk 0660-292520
Persson, Camilla Bibliotekarie
0660-29 25 12
camilla.persson@ub.umu.se

Institutionen för omvårdnad Campus Örnsköldsvik

Juthberg, Christina Universitetslektor
0660-29 25 25
christina.juthberg@umu.se

Niederbach, Camilla

Universitetsadjunkt
0660-29 25 17
camilla.niederbach@umu.se

Nilsson, Karin Universitetsadjunkt
0660-29 25 26
karin.nilsson@umu.se
Salander, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 30
monica.salander@umu.se
Sundin, Karin Universitetslektor
0660-29 25 27
karin.sundin@umu.se
Westberg, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 29
monica.westberg@umu.se
Öberg-Nordin, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 23
monica.oberg-nordin@umu.se


Sidansvarig: Frida Fjellström

Utskriftsversion