Till umu.se

Universitetsservice Campus Örnsköldsvik

Lena Johansson Administratör
0660-29 25 00
lena.johansson@umu.se

Åke Byström

Hustekniker/datasupport
070-257 85 38
ake.bystrom@umu.se

Studentbiblioteket Campus Örnsköldsvik

Servicedesk 0660-787 77
studentbiblioteket@ornskoldsvik.se
Persson, Camilla Bibliotekarie
camilla.persson@ornskoldsvik.se

Institutionen för omvårdnad Campus Örnsköldsvik

Juthberg, Christina Universitetslektor
0660-29 25 25
christina.juthberg@umu.se

Niederbach, Camilla

Universitetsadjunkt
0660-29 25 17
camilla.niederbach@umu.se

Nilsson, Karin Universitetsadjunkt
0660-29 25 26
karin.nilsson@umu.se
Salander, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 30
monica.salander@umu.se
Sundin, Karin Professor
0660-29 25 27
karin.sundin@umu.se
Westberg, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 29
monica.westberg@umu.se
Öberg-Nordin, Monica Universitetsadjunkt
0660-29 25 23
monica.oberg-nordin@umu.se


Sidansvarig: Frida Fjellström

Utskriftsversion